Rozpocznij Nowy Rok z naszym cateringiem dietetycznym! Zamów o 10% taniej z kodem 2023

Dieta ketogeniczna Katowice

Poznaj moc zawartą w tłuszczach, które pomogą Ci w efektywnym odchudzaniu! Sprawdź czym jest dieta keto!

Gdybyś mógł uzyskać idealną sylwetkę jedząc to co będzie sprawiać Ci przyjemność? Ograniczając węglowodany i skupiając się na tłuszczach, w codziennie spożywanych posiłkach, możesz zrealizować swój cel – stracić zbędne kilogramy i to w krótkim czasie. Wykluczenie węglowodanów z posiłków bardzo dobrze wpłynie zarówno na twoje samopoczucie oraz efektywność w ciągu dnia. Postaw na najlepszy catering keto Katowice i przekonaj się na własnej skórze o wyjątkowych efektach diety ketogenicznej

Postaw na prawdziwe efekty! Skorzystaj z cateringu dietetycznego już dziś!

dieta ketogeniczna

Dowiedz się o zaletach diety ketogenicznej!

Nie miałeś nigdy do czynienia z dietą ketogeniczną? Jest ona uznawana za jedną z bardziej skutecznych w procesie odchudzania! Zyskała ona ogromne ilości zwolenników i coraz więcej osób przekonuje się na własnej skórze, jak dieta keto zmienia postrzeganie uporczywego odchudzania się. Masz dość nieskutecznych diet? Chcesz w końcu zrobić coś na 100% i stracić na wadze? Nie wyrzucaj pieniędzy w błoto na coś co nie przynosi żadnych efektów. Decydując się na odchudzanie z dietą keto, możesz liczyć na niezwykle skuteczne efekty, jedząc przy okazji swoje ulubione dania. Jesteśmy przekonani, że catering ketogeniczny Katowice, nie tylko przekona Cię czerpania przyjemności z bycia na diecie, ale także będzie skutecznym sposobem na to, by stracić nadmierną tkankę tłuszczową!

Co jeść na diecie keto?

Dieta ketogeniczna jest jedną z bardziej wymagających diet. Zdrowy Catering zapewni Ci dietetyczne posiłki, które bazują na następujących składnikach!

tłuszcze keto
owoce keto

mięso, owoce morza, podroby

awokado, orzechy, nabiał, masło

owoce jagodowe, warzywa kapustne

dieta ketogeniczna

Czym jest dieta keto?

Dieta ketogeniczna nie jest skomplikowana! Ograniczenie węglowodanów, przy jednoczesnym nastawieniu się na dostarczeniu dla organizmu tłuszczy. Realizując te niezbyt skomplikowane, wprowadza się swój organizm w stan ketozy. Czym jest ten stan? Spieszymy z wyjaśnieniem! Ketoza to szybkie spalanie tłuszczu, dlatego też jest to bardzo pożądane głównie przez osoby, które planując zejść z wagi. Organizm będąc w ketozie, wykorzystuje energię z tłuszczów, a nie z cukrów (glukozy). Dlatego też wykluczenie węglowodanów jest bardzo skutecznym sposobem na efektywne spalanie tłuszczu!

Zastanawiasz się, czy pozbawiając się węglowodanów, będziesz narażony uczucie głodu? Wręcz przeciwnie! Dieta ketogeniczna to uczucie sytości. Będąc na diecie ketogenicznej, niezwykle istotne jest to, żeby trzymać się jej zasad. Bez tego, nie będzie można uznać diety kegoczenicznej za skuteczną. Dieta ketogeniczna należy do jednej z bardziej restrykcyjnych diet i już jedno odstępstwo może przekreślić cały wysiłek włożony w odchudzanie. Co robić, by utrzymać organizm w stanie ketozy? Skorzystaj z cateringu dietetycznego i przekonaj się jak dieta pudełkowa zmieni Twoje dotychczasowe odchudzanie!

Dieta ketogeniczna Katowice - gotowe posiłki dostarczane do Ciebie

Należysz do osób, którym niezbyt wychodzi “bycie” na diecie? Doba jest dla Ciebie zdecydowanie za krótka i po prostu nie masz czasu na pilnowanie złożonych zasad diety, a tym bardziej na przygotowywanie posiłków? Prowadząc aktywny tryb życia, poświęcając się pracy, czy też swojemu hobby, niestety cierpimy na ogromne braki w czasie na wiele różnych rzecz, a tym bardziej na dietę. Jesteśmy świadomi tego, jak trudne może być to zadanie. Dodatkowo nie każdy lubi gotować i nie każdy potrafi przygotować apetyczne posiłki. Jeśli należysz do grona tych osób, to dieta pudełkowa będzie perfekcyjnym dla Ciebie rozwiązaniem! Zapomnij, nie tylko o gotowaniu posiłków, ale także o męczącym robieniu zakupów, tak by jeść świeże i zawsze zdrowe posiłki. Decydując się na catering dietetyczny, pyszna dieta keto, przygotowana na bazie odpowiednich składników odżywczych, każdego dnia będzie przyjeżdżać pod wskazany adres. Będzie to nie tylko wygodną opcją, jak również jedną z bardziej skutecznych przy walce z nadmierną masą ciała. Przekonaj się, jak dzięki diecie pudełkowej wykonasz nawet najtrudniejsze wyzwania związane z odchudzaniem!

tani catering dietetyczny
catering dietetyczny zapewni brak uczucia głodu

Kto powinien skorzystać z diety ketogenicznej?

Nie wiesz czy, dieta ketogeniczna jest dla Ciebie? Ta w szczególności polecana jest dla osób, które walczą z otyłością i dla tych, którzy uważają, że posiadają nadmiar kilogramów. Również dieta ketogeniczna jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób walczących z insulinoodpornością. Odpowiednio prowadzona pozwala na zdecydowane obniżenie poziomu glukozy we krwi. Spadek masy ciała i spożywanie węglowodanów do potrzebnego minimum wcale nie musi oznaczać, że pogorszy się Twoje samopoczucie. Wręcz przeciwnie! Przejście do stanu ketozy zapewnia sytość, tu podstawowym źródłem energii są tłuszcze i to właśnie one pozwalają spalać tłuszcz i obniżyć masę ciała. Wybierz dietę keto, a przekonasz się o tym sam!

Katowice dieta ketogeniczna - produkty na diecie

Z jakimi produktami spotkasz się na diecie keto? Wyeliminujesz główne źródła węglowodanów takie jak produkty zbożowe, makaron, ryż, kasze, pieczywo,a także, co charakteryzuje się wysoką ilością węglowodanów. Przy stanie ketozy dopuszczalne jest nie więcej niż 10% węgli w diecie. Dopuszczalne składniki (w odpowiednich ilościach) to: pomidory, papryka ogórek, owoce jagodowe, szparagi, warzywa strączkowe, czy warzywa kapustne. Dobrych tłuszczy dostarczy Ci między innymi awokado, tłusty nabiał, dobrej jakości mięso, orzechy, masło, smalec, oleje roślinne, oliwa z oliwek, czy olej kokosowy. Dieta keto to również tłuste ryby i owoce morza.

Realizuj swoje cele dzięki naszej diecie ketogenicznej w Katowicach!

Jest to Twoja pierwsza dieta, czy już kilka razy doznałeś porażki w odchudzaniu? Dieta ketogeniczna catering Katowice to bardzo niezwykle skuteczność działań! Stosując się do wszystkiego, co najważniejsze w diecie keto – osiągniesz swój cel! Skorzystaj z redukcji masy ciała, jaką gwarantuje Ci nasz catering dietetyczny!

Zasięg działania cateringu ketogenicznego

Dieta ketogeniczna Katowice

Nie mieszkasz w Katowicach? Może chcesz, aby najlepszy catering dietetyczny dostarczył Ci posiłki w inne miejsce?
Spokojnie, mamy dieta pudełkowa z dostawą i dowozimy nasze diety również do miast takich jak:

Spis treści

Ostatnia aktualizacja