Rozpocznij Nowy Rok z naszym cateringiem dietetycznym! Zamów o 10% taniej z kodem 2023

Catering z wyborem menu

Catering z wyborem menu

Wytrawne czy słodkie śniadanie? Podwieczorek w formie super koktajlu, a może fit ciasto? To Ty wybierasz, na co masz ochotę, a my przyrządzamy pyszne i odpowiednio zbilansowane dania. Spróbuj naszych diet z wyborem menu w cenie i nie przekładaj swojej diety na kolejny poniedziałek.

W innych cateringach wybór menu zazwyczaj jest dodatkowo płatny — Zdrowy Catering pozostawia cenę diety bez zmian. Czysta oszczędność! Nie czekaj, oblicz swoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne i skomponuj dietę idealną dla siebie.

Wybór menu to nasz STANDARD! Sam decyduj o tym, co zjesz danego dnia i to bez dopłaty.

Jak wygląda wybór menu?

Wskazanie Zdrowy Catering

Zdrowy Catering daje wybór menu w cenie!

Ułatw sobie codzienność z tanim cateringiem dietetycznym.
Zamawiając naszą dietę, zyskujesz:

bezpłatna dostawa

Najlepszą jakość w przystępnej cenie – Zdrowy Catering to najwyższa jakość składników w możliwie najniższej cenie.

kody rabatowe

Dostawę prosto pod Twoje drzwi – nie ważne czy mieszkasz w domu czy w mieszkaniu.

program poleceń cateringu

Odpowiednio zbilansowaną dietę – kontrola kalorii to podstawa przy zmianie nawyków żywieniowych.

catering z wymianą posiłków

Oszczędność czasu – nie tracisz czasu na planowanie i robienie zakupów, a także przygotowywanie codziennych potraw, które będą odpowiednio zbilansowane, ale i smaczne.

Jak skomponować swój oryginalny zestaw posiłków od Zdrowego Cateringu?​

Opcję wyboru menu umożliwiamy w naszych podstawowych dietach – Standard, Odchudzającej, Vege, Sport oraz diecie Zimno-ciepło. Zamawiając którąkolwiek z tych diet, możesz wybrać posiłki na każdy dzień. Wybór menu zależny jest od ilości posiłków. Jeśli wybierzesz opcję z 3 posiłkami dziennie, do wyboru będziesz miał mniej dań.

Catering dietetyczny z wyborem menu — zobacz, jakie to proste! Podczas składania zamówienia nie zobaczysz opcji wyboru, a jedynie nasze przykładowe menu. Wymiana posiłków możliwa jest dopiero po opłaceniu i aktywacji zamówienia. Wyboru menu dokonujesz na podstawie dostępnych wariantów w Twoim panelu klienta. Posiłki należy wybrać odpowiednio wcześnie przed planowaną dostawą, bo późniejsza wymiana posiłków może nie być aktywna. Jeśli nie wybierzesz dań na czas, dostarczymy Ci domyślnie ustawioną dietę pudełkową.

Wybieraj ulubione posiłki i ciesz się ze swojej indywidualnej diety!

Codzienny wybór menu — to Ty decydujesz! Stwórz własną dietę

Czas, abyś skomponował swoją dietę pudełkową. Zanim przejdziesz do wyboru menu, musisz wybrać rodzaj diety, ilość dań oraz jej kaloryczność. Nie wiesz, jak skonfigurować dietę? Odpowiedz sobie na kilka pytań:

  1. Jaki jest Twój cel? Co chcesz osiągnąć? Zrzucić trochę zbędnych kilogramów, przybrać masy mięśniowej, a może po prostu zmienić swoje nawyki żywieniowe?
  2. Ile wynosi Twoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne?
  3. Co lubisz jeść i ile posiłków dziennie spożywasz?

Jeśli nadal nie wiesz, którą dietę wybrać, zachęcamy do skorzystania z pomocy naszego wykwalifikowanego dietetyka! Pomoże Ci dopasować dietę do Twojego stylu życia oraz preferencji.

Dieta z wyborem menu

Catering z wyborem menu i dostawą na terenie całej Polski

Zdrowy Catering dotrze wszędzie tam, gdzie go potrzebujesz! Nasze posiłki dostarczamy na terenie całej Polski. Sprawdź, czy mamy na liście Twoją miejscowość i złóż zamówienie pod wskazany adres.
Już dziś wybierz, co mamy dla Ciebie ugotować

Dowozimy dietę
na terenie całej Polski

Sprawdź, czy Twoje miasto jest w naszym zasięgu dostaw!

[zipczeker]