Rozpocznij Nowy Rok z naszym cateringiem dietetycznym! Zamów o 10% taniej z kodem 2023

program lojalnościowy

Zdrowy Catering Kody Rabatowe

Chociaż jesteśmy jednym z najtańszych cateringów, to chcemy docenić naszych stałych Klientów. Szukasz kodów rabatowych na Zdrowycatering? Już nie musisz, obniżysz sam cenę następnych zamówień.
Zobacz jak to zrobić!

Program lojalnościowy - zbieraj punkty i wymieniaj na darmową dietę!

bezpłatna dostawa

Punkty na dobry start

Na początku załóż konto w naszym panelu Klienta

Zyskasz pełną kontrolę nad swoją dietą oraz dostęp do menu na kilka dni do przodu. Za założenie konta otrzymujesz 5 punktów do swojej skarbonki.

Chcesz być na bieżąco z nowościami i o wszystkich promocjach dowiadywać się jako pierwszy? Kliknij zgodę na przesyłanie treści marketingowych. Dzięki temu dodatkowo zyskasz 10 punktów!

Efekt? Przy niewielkim wysiłku zyskasz 15 punktów = 15 zł, które wykorzystasz przy następnych zamówieniach!

Każde 100zł wydane na zamówienia w Zdrowym Cateringu, przekłada się na dodatkowe 5 punktów do Twojej skarbonki.

kody rabatowe

Oceniaj posiłki

Wasze uwagi są dla naszych kucharzy niezwykle cenne, chcemy wiedzieć, które posiłki powtarzać, a które dopracować. Wiele z naszych Klientów osiąga zamierzone cele, zapewne w krótkim czasie do nich dołączysz.

Otrzymałeś zestaw smacznych posiłków i chcesz podzielić się wrażeniami?
Super, ponieważ za opinię 5 posiłków, otrzymujesz od nas 1 punkt. Równowartość 1 złotówki zbliża Cię do uzyskania darmowego dnia diety, a kosztuje to Cię tylko kilka kliknięć!

program poleceń cateringu

W grupie siła!

Pokaż swoim znajomym nasz świat, w którym królują gotowe zestawy pysznych posiłków! Masz do tego swój indywidualny kod polecający, który znajdziesz w panelu Klienta.

Jeśli Twój znajomy zamówi nasz Zdrowy Catering z Twoim kodem,

Ty otrzymasz od nas 7 % wartości jego zamówienia w formie punktów do skarbonki, a Twój znajomy zgania 7% zniżki na swoje pierwsze zamówienie.

Jaśniej? Znajomy zamawia catering o wartości 1000zł, ale płaci z kodem 930zł, za to do Ciebie wędruje 70 punktów. 70 punktów, to 70zł do wydania na dietę! 🙂

Brzmi jak świetny plan? Taki właśnie jest!

Elastyczna dieta

Co ze zmianą diety w trakcie zamówienia? Rozumiemy to, że Twoje cele mogą się zmienić. Mogłeś przeliczyć ilość kalorii i wolałbyś jeść mniejsze posiłki. Lub przeciwnie, chciałbyś zwiększyć ilość kalorii? Mamy na to rozwiązanie!

Różnicę w cenie między dietami wypłacimy w formie punktów, które redukują cenę następnego zamówienia. Każda złotówka różnicy to 1 punkt, czyli 1 złotówka.

Jak widzisz, bardzo łatwo możesz uzyskać darmową dietę.

Program lojalnościowy Zdrowego Cateringu