Rozpocznij Nowy Rok z naszym cateringiem dietetycznym! Zamów o 10% taniej z kodem 2023

Dieta ketogeniczna Poznań

Poznaj moc, która drzemie w tłuszczach, które pomogą Ci w walce ze zbędnymi kilogramami! Przekonaj się czym jest dieta keto!

Gdybyś mógł uzyskać idealną sylwetkę jedząc to co lubisz najbardziej? Ograniczając węglowodany i skupiając się na tłuszczach, w codziennie spożywanych posiłkach, możesz zrealizować swój cel – stracić zbędne kilogramy, w dodatku szybko i skutecznie! Wykluczenie węglowodanów z posiłków bardzo dobrze wpłynie na twoje samopoczucie oraz efektywność w ciągu dnia. Zamów najlepszy catering keto Poznań i przekonaj się na własnej skórze o wyjątkowych efektach diety ketogenicznej

Postaw na prawdziwe efekty! Skorzystaj z cateringu dietetycznego już dziś!

dieta ketogeniczna

Dowiedz się o korzyściach diety ketogenicznej!

Nie słyszałeś wcześniej o diecie ketogenicznej? Uznawana jest ona za jedną z najbardziej efektywnych w procesie odchudzania! Posiada ona wielu zwolenników i coraz więcej osób dowiaduje się na własnej skórze, jak dieta keto może odmienić postrzeganie długotrwałego odchudzania się. Nie chcesz więcej? Chcesz w końcu zrobić coś na 100% i stracić na wadze? Nie wyrzucaj pieniędzy w błoto na coś co nie działa. Decydując się na odchudzanie z dietą keto, możesz liczyć na niezwykle skuteczne efekty, jedząc przy okazji swoje ulubione posiłki. Jesteśmy przekonani, że catering ketogeniczny Poznań, nie tylko przekona Cię czerpania przyjemności z bycia na diecie, ale również będzie skutecznym sposobem na to, by stracić nadmierną tkankę tłuszczową!

Co jeść na diecie keto?

Dieta ketogenna jest jedną z bardziej wymagających diet. Zdrowy Catering zapewni Ci dietetyczne posiłki, które bazują na następujących składnikach!

tłuszcze keto
owoce keto

mięso, owoce morza, podroby

awokado, orzechy, nabiał, masło

owoce jagodowe, warzywa kapustne

dieta ketogeniczna

Czym jest dieta keto?

Dieta ketogeniczna nie jest skomplikowana! Ograniczenie węglowodanów, jednocześnie skupiając się na dostarczeniu dla organizmu tłuszczy. Realizując te proste zadania, wprowadza się swój organizm w stan ketozy. Czym jest ten stan? Spieszymy z wyjaśnieniem! Ketoza to szybkie spalanie tłuszczu, dlatego też jest to bardzo pożądane głównie przez osoby, które planując zejść z wagi. Organizm będąc w ketozie, wykorzystuje energię z tłuszczów, a nie z cukrów (glukozy). Dlatego też wykluczenie węglowodanów jest bardzo skuteczną metodą na efektywne spalanie tłuszczu!

Zastanawiasz się, czy pozbawiając się węglowodanów, będziesz narażony uczucie głodu? Wręcz przeciwnie! Dieta ketogeniczna to uczucie sytości. Będąc na diecie ketogenicznej, bardzo ważne jest to, żeby trzymać się jej restrykcyjnych wytycznych. Bez tego, nie będzie można uznać diety kegoczenicznej za skuteczną. Dieta ketogeniczna, dieta wysokotłuszczowa, należy do jednej z bardziej restrykcyjnych diet i pójście na ustępstwa może przekreślić cały wysiłek włożony w odchudzanie. Jak stale utrzymać organizm w stanie ketozy? Skorzystaj z cateringu dietetycznego i przekonaj się jak dieta pudełkowa zmieni Twoje dotychczasowe odchudzanie! Chcesz zrzucić zbędne kilogramy? Catering dietetyczny Poznań pomoże Ci przy wprowadzeniu organizmu w stan ketozy!

Dieta ketogeniczna Poznań - dostawa gotowych posiłków

Jesteś w gronie osób, którym niezbyt wychodzi “bycie” na diecie? Dzień jest zdecydowanie dla Ciebie za krótki i nie po drodze Ci pilnowanie restrykcyjnych wytycznych diety, a tym bardziej na przygotowywanie posiłków? Prowadząc aktywny tryb życia, poświęcając się pracy, czy też angażującemu hobby, bardzo często brak nam czasu na wiele rzeczy, a tym bardziej na dietę. Jesteśmy świadomi tego, jak trudne może być to zadanie. Oczywiście też nie każdy lubi gotować i nie każdy ma umiejętności do przygotowania apetycznych posiłków. Jeżeli należysz do grona tych osób, to dieta pudełkowa będzie perfekcyjnym dla Ciebie rozwiązaniem! Zapomnij, nie tylko o gotowaniu posiłków, ale również o męczącym robieniu zakupów, tak by jeść świeże i zawsze zdrowe posiłki. Wybierając catering dietetyczny, pyszna dieta keto, stworzona na bazie odpowiednich składników odżywczych, każdego dnia będzie przyjeżdżać pod wskazany adres. Będzie to zarówno wygodną opcją, ale też jedną z bardziej skutecznych przy walce z nadmierną masą ciała. Skorzystaj z diety pudełkowej i zadbaj o odpowiednie zapotrzebowanie kaloryczne dla Twojego organizmu – jest to opcja idealna dla osób, które chcą zrzucić zbędne kilogramy. Przekonaj się, jak dzięki diecie pudełkowej zrealizujesz stawiany przed sobą cel!

tani catering dietetyczny
catering dietetyczny zapewni brak uczucia głodu

Kto powinien skorzystać z diety ketogenicznej?

Nie wiesz czy, dieta ketogeniczna jest rozwiązaniem dla Ciebie? Ta zdecydowanie zalecana jest dla osób borykających się z otyłością i dla tych, którzy uważają, że posiadają nadmiar kilogramów. Również dieta ketogeniczna jest polecana dla osób walczących z insulinoodpornością. Odpowiednio prowadzona pozwala na zdecydowane obniżenie poziomu glukozy we krwi. Obniżając masę ciała i spożywanie węglowodanów do minimum wcale nie musi oznaczać, że pogorszy się Twoje samopoczucie. Wręcz przeciwnie! Przejście do stanu ketozy to sytość, tu podstawowym źródłem energii są tłuszcze, które pozwalają spalać tłuszcz i obniżyć masę ciała. Wybierz dietę keto, a dowiesz się o tym sam!

Poznań dieta ketogeniczna - składniki diety

Z jakimi produktami spotkasz się na diecie keto? Wyeliminujesz podstawowe źródła węglowodanów w tym produkty zbożowe, makaron, ryż, kasze, pieczywo i wszystko to, co ma wysoką zawartość węglowodanów. Przy stanie ketozy dopuszczalne jest nie więcej niż 10% węgli w diecie. Składniki dopuszczalne (w odpowiednich ilościach) to: pomidory, papryka ogórek, owoce jagodowe, szparagi, warzywa strączkowe, czy warzywa kapustne. Odpowiednich tłuszczy dostarczy Ci między innymi awokado, tłusty nabiał, dobrej jakości mięso, orzechy, masło, smalec, oleje roślinne, oliwa z oliwek, czy olej kokosowy. Zalecane są również tłuste ryby i owoce morza.

Osiągnij swój cel dzięki naszej diecie ketogenicznej w Poznaniu!

Jest to Twoja pierwsza dieta, czy już kilka razy doznałeś porażki w odchudzaniu? Dieta ketogeniczna catering Poznań to bardzo niezwykle skuteczność działań! Realizując najważniejsze założenia będąc diecie keto – osiągniesz swój cel! Skorzystaj z redukcji masy ciała, jaką gwarantuje Ci nasz catering dietetyczny Poznań!

Nie jesteś z Poznania?

Dieta ketogeniczna Poznań

Nie mieszkasz w Poznaniu? Może chcesz, aby najlepszy catering dietetyczny dostarczył Ci posiłki w inne miejsce? Planujesz zamówić dietę keto? Napisz do nas!
Spokojnie, mamy dieta pudełkowa z dostawą i dowozimy nasze diety również do miast takich jak:

Spis treści

Ostatnia aktualizacja